Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Які заклади освіти та позашкілля в Білій Церкві розпочнуть свою роботу (названо умови та перелік закладів)
Які заклади освіти та позашкілля в Білій Церкві розпочнуть свою роботу (названо умови та перелік закладів)
Понеділок 29 Серпня, 2022

29 серпня виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради було ухвалено низку рішень, які стосуються початку навчального процесу у громаді. Одне з них – Про організацію освітнього процесу в закладах й установах освіти, культури та спорту Білоцерківської міської територіальної громади з 01 вересня 2022 року.

Відповідно до вимог воєнного стану, згідно з рішенням педагогічної ради та з урахуванням думки батьків закладам загальної середньої освіти з 01 вересня ц.р. та до прийняття окремого рішення доручено забезпечити якісну організацію освітнього процесу для учнів 1-11 класів за змішаною тобто очно-дистанційною формою навчання.

Школи, які не мають найпростіших укриттів, направлятимуть учнів на навчання до тих, які їх мають. 

Організація освітнього процесу в очній формі на базі (у приміщеннях)  закладів загальної середньої освіти, які мають найпростіші укриття

За потреби функціонуватимуть 8 чергових дитячих садочків:

  • ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 1 «Веснянка»
  • ДНЗ(ясла-садок) комбінованого типу № 3  «Веселка»
  • ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 17 «Усмішка»
  • ДНЗ (центр розвитку дитини) № 18  «Ясочка»
  • ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 20 «Берізка»
  • ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 24  «Світанок»
  • ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 25 «Оленка»
  • ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 28 «Горобинонька»

Кількість вихованців у групах чергових закладів дошкільної освіти не повинна перевищувати такі межі: у групах раннього та молодшого віку – 12 осіб; у групах середнього  та старшого віку – 15 осіб.

За умови наявності у приміщеннях за місцем знаходження гуртків, секцій тощо  найпростіших укриттів, приведених у стан готовності до використання та захисту учасників освітнього процесу для початку навчання: 

– з 01 вересня 2022 року та до прийняття окремого рішення забезпечити якісну  організацію освітнього процесу за змішаною (очно-дистанційною) формою навчання з  урахуванням кількості місць у найпростіших укриттях.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors