Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Центр сучасної офтальмології GlazGo – надійне вирішення проблем із зором
Центр сучасної офтальмології GlazGo – надійне вирішення проблем із зором
Середа 12 Червня, 2024

Проблеми з зором можуть виникати у будь-якому віці, як через хронічні патології, так і через травми очей, де необхідна невідкладна допомога. Головна складність захворювань ока полягає в тому, що на ранніх стадіях їх важко діагностувати без спеціалізованого апаратного обстеження. Тому окулісти радять не зволікати графіком профілактичних обстежень зорової системи. Найкраще проходити кваліфікаційну діагностику у профільному медичному закладі, такому як офтальмологічний центр GlazGo. Це клініка сучасної офтальмології в Білій Церкві, яка надає широкий спектр послуг для дорослих та дітей, проводить терапевтичне та оперативне лікування, а також надає невідкладну допомогу.

Які види захворювань лікує приватна офтальмологічна клініка?

У центрі офтальмології в Білій Церкві працюють висококваліфіковані лікарі, які мають значний багаторічний досвід у сфері лікування очних захворювань. Окулісти клініки займаються різними патологіями очей, від легких до найскладніших випадків, що вимагають комплексного підходу та індивідуальної уваги. 

Завдяки сучасним навичкам фахівці GlazGo успішно лікують широкий спектр проблем зору, включаючи:

 • астигматизм;
 • далекозорість;
 • катаракту;
 • глаукому;
 • міопію;
 • амбліопію;
 • різноманітні захворювання сітківки, включаючи діабетичну ретинопатію, відшарування та розрив сітківки.

Лікар завжди аналізує потенційні ризики вибраної методики лікування та можливі наслідки захворювання, якщо воно перейде у більш складну стадію. Виходячи з цього та індивідуального стану здоров’я кожного пацієнта, приймається виважене рішення щодо оптимальної тактики та вибору методів лікування.

З якими методами діагностики працює центр “GlazGo”?

У клініці зору GlazGo ведуть прийом як дорослий, так і дитячий офтальмологи, кожен з яких спеціалізується на проблемах зору в різних вікових категоріях. Обстеження дітей може бути проведено вже з 0 місяців, при цьому немає вікових обмежень для прийому літніх пацієнтів, що дозволяє всім віковим групам отримати кваліфіковану допомогу в боротьбі з втратою зору. 

Окулісти медичного центру використовують сучасне діагностичне обладнання, завдяки якому можливе комплексне вивчення стану очей. Доступні таки види обстеження:

 • комп’ютерна діагностика зору;
 • оптична когерентна томографія;
 • ультразвукове обстеження;
 • неапаратні методи дослідження.

GlazGo проводить таку ж якісну діагностику, як і відомі столичні офтальмологічні клініки, проте вартість послуг тут нижча.

Професійна оптика з вибором окулярів та лінз різного типу

Очна клініка в Білій Церкві активно застосовує сучасні методи корекції гостроти зору, включаючи окуляри, контактні лінзи та нічні лінзи. Однією з провідних спеціалізацій медичного центру є ортокератологія — метод корекції зору за допомогою нічних контактних лінз, які пацієнт носить лише під час сну. Цей спосіб дозволяє тимчасово коригувати рефракційні помилки, які викликають короткозорість, далекозорість та астигматизм, та досягти чіткого зору протягом дня без потреби у постійному носінні окулярів чи контактних лінз. Ефективність методу і його популярність зростає через його зручність, особливо для людей, які займаються спортом чи мають особливості в професійній діяльності, а також у дитячій офтальмології.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors