Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Політика конфіденційності
Політика конфіденційності

Хто ми

Наш сайт: https://bez-tabu.com.ua.

Ця Політика конфіденційності є невід’ємною частиною угоди між вами та нами щодо використання веб-сайту. 

Розпочавши використання сайту в будь-якій формі означає, що ви приймаєте всі умови Політики конфіденційності сайту в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Комментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані зазначені в формі коментаря, а також ім’я та прізвище відвідувача і посилання на його сторінку Facebook з метою визначення спаму.

Вбудований вміст інших вебсайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовується вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), подібний вміст поводиться так само, якби відвідувач зайшов на інший сайт та переглядав інформацію.

Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати кукі, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

На сайті встановлена Google Аналітика.

Використання інформації

Не збираємо ваші персональні дані. Не продаємо персональні дані третім сторонам. Анонімізація та шифрування даних для захисту від порушень.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються постійно.

Які у вас права на ваші дані

Якщо ви залишали коментарі, то ви можете видалити його у будь-який момент.

Ви можете самостійно вносити зміни до залишених коментарів, видаляти їх. За запитом отримувати від адміністрації інформацію, що стосується обробки ваших персональних даних.

Заходи щодо захисту інформації про Користувачів

Адміністрація вживає всіх необхідних заходів для захисту персональної інформації про користувачів від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, поширення персональної інформації, а також від інших неправомірних дій з нею. До цих заходів відносяться, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання і обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання несанкціонованого доступу до систем, в яких зберігається персональна інформація.

Якщо ви не згодні з умовами цієї Політики конфіденційності, вам слід негайно припинити будь-яке використання програмних продуктів і сайту.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors