Вбив і викинув з вікна тітку та тримає сусідів у страху: що відомо про нападника з Білої Церкви

штурм квартири в білій церкві, У Білій Церкві чоловік погрожував підірвати будинок, погрожував підірвати біла церква, намагався зарубати поліцейських біла церква, псевдопідривник біла церква, бігав із сокирою біла церква

У Білій Церкві, правоохоронцям довелося брати штурмом оселю місцевого жителя, який погрожував підірвати будинок і кидався з сокирою на копів. Мешканців багатоповерхівки евакуювали, газ і електрику – вимкнули. Лише після цього чоловіка вдалося затримати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про те, що говорять після пережитого сусіди – 17 листопада йдеться в сюжеті ТСН.

Мешканці будинку, в якому відбувалася спецоперація, зізнаються – тим, що сталося, не здивовані. Чоловік тримає їх у страху відколи цей будинок звели. 

“Ми тільки заселилися і за кілька років він убив свою тітку. Він її вбив і викинув з вікна. Це відбулося саме під моїм вікном. Потім його забрали і нібито лікували. 10 років його не було”, – розповідає сусідка Тетяна Ткаченко.

За інформацією поліції, у чоловіка – психічні розлади. А племінник, на якого він кидався з сокирою, його єдиний родич і водночас опікун – розповідає сусід по поверху.

“30 років чи шо, він хворий. Нібито з головою щось і кажуть, що 30 років тому його сильно побили. І він відтоді підлікувався, жив. Нібито, каже, навесні до нього вже приїжджала поліція. Він підлікувався і повернувся назад”, – говорить він. 

“Він живе над нами. Там завжди стукає, грюкає, таке враження, що стеля провалиться. Це дуже страшно жити з такою людиною”, – обурюється сусідка Ніна Байлик.

Зазначається, що раніше чоловіка вже притягували до відповідальності за домашнє насильство. Тепер його підозрюють у замаху на життя правоохоронців. І за це йому може загрожувати навіть довічне ув’язнення. Але спершу він має пройти експертизу на осудність. Сусіди найбільше бояться, чи цього разу держава справді за нього візьметься як слід. Бо затримують його не вперше. Але він щоразу повертається. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас