Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > У Білій Церкві в молодика вилучили 190 літрів безакцизного алкоголю на суму 38 тис грн
У Білій Церкві в молодика вилучили 190 літрів безакцизного алкоголю на суму 38 тис грн
Середа 26 Січня, 2022

Дільничні викрили білоцерківця, який займався продажем алкоголю без відповідної ліценції та вилучили у нього 190 літрів товару на загальну суму 38 тисяч гривень.

Як повідомило Білоцерківське районне управління поліції, 25 січня поліцейські Білої Церкви неподалік ринку на бульварі Олександрійському виявили 22-річного молодика, який незаконно збував фасований алкоголь.

Як стало відомо, чоловік з метою збагачення, продав 12 п’ятилітрових ємностей з сурогатом місцевому мешканцю. Вартість кожної такої ємності складала 200 або 350 грн, в залежності від виду продукції.

Після цього поліцейські з’ясували, що в автомобілі “Мazda”, який належить правопорушнику, в багажному відділенні знаходяться ще 26 ємностей з алкоголем. Правоохоронці вилучили продукцію у якості речових доказів.

Поліцейські склали адміністративний протокол відносно правопорушника за ч.1 ст.164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

В подальшому правоохоронці скерують матеріали до Білоцерківського міськрайонного суду для прийняття законного рішення.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors