Спіймали на гарячому: у Білій Церкві в “Червоному маркеті” жінка хотіла поцупити товар, за який не розрахувалась

вкрасти з червоного маркета, червоний маркети біла церква, пограбувати магазин біла церква, вкрасти з магазину біла церква

У Білій Церкві працівники поліції охорони затримали жінку, яка намагалась винести товар з магазину не заплативши за нього.

Як повідомила поліція охорони, 22 лютого о 19:15 на пункт центрального спостереження надійшло повідомлення про спрацювання кнопки тривожного сповіщення з охоронюваного об’єкта «Червоний маркет», який розташований у Білій Церкві.

Коли співробітники групи реагування прибули на місце події, до них звернулась продавчиня та вказала на невідому громадянку, яка намагалась винести товар не розрахувавшись за нього. Правопорушницею виявилась 37-ми річна мешканка Білої Церкви.

На місце події викликали наряд патрульної поліції та дізнавач Білоцерківського районного управління поліції в Київській області, які надалі займались складанням відповідних матеріалів. 

Більше тисячі торговельних об’єктів знаходяться під централізованою охороною поліції охорони, а також на яких встановлені кнопки тривожного сповіщення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас