Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв відвідав Обʼєднане командування Збройних сил НАТО «Брюнсум»
Сергій Наєв відвідав Обʼєднане командування Збройних сил НАТО «Брюнсум»
Понеділок 13 Листопада, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Обʼєднане командування Збройних сил НАТО «Брюнсум» (далі — ОК ЗС НАТО). Цей візит став ще одним кроком до взаємодії ЗС України з Об’єднаними командуваннями Альянсу та країнами-членами НАТО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Як інформує відділ звʼязків з громадськістю Командування Обʼєднаних Сил ЗС України, метою візиту є досягнення взаєморозуміння та оперативної сумісність між НАТО і Україною.

Командувач розповів закордонним колегам про досвід нашої країни у відповідних питаннях безпеки, зокрема під час планування та проведення операцій. Також генерал-лейтенант зазначив, що Командування Обʼєднаних Сил ЗСУ було створено у результаті трансформації Збройних Сил України відповідно до правил, принципів і стандартів НАТО, набуло оперативних спроможностей, активно навчаючись та впроваджуючи процедури Альянсу в повсякденну діяльність.

— Цей процес трансформації дуже допоміг Командуванню та керівництву Сил оборони України на початку російського широкомасштабного вторгнення, а згодом і на різних оперативних напрямках, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Під час зустрічі сторони обговорили широкий спектр тем, включаючи оперативні процедури та здатність ОК ЗС НАТО діяти як розгорнутий штаб операції.

— Багато чого сталося в Альянсі за останні кілька років і ми плануємо скористатися нагодою візиту генерал-лейтенанта Сергія Наєва, щоб повідомити про місію та завдання нашого Командування. Також для нас це є можливістю отримати відповідний досвід від тих, хто воює безпосередньо в сучасній війні, — зауважив командувач ОК ЗС НАТО генерал Гульєльмо Луїджі Мільєтта.

Крім цього, він додав, що єдність залишиться основою так званої міжнародної коаліції.

Наприкінці візиту генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував генералу Мільєтті, підкресливши, що Україна прагне стати повноправним членом Організації Північноатлантичного договору.

— Цей візит став ще одним кроком до взаємодії Збройних Сил України з відповідними Об’єднаними командуваннями Альянсу та країнами-членами НАТО. Щиро дякую за можливість почути та побачити те, що найближчим часом буде впроваджено в роботі Командування Об’єднаних Сил ЗСУ, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors