Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв відвідав мешканців Чорнобильської зони
Сергій Наєв відвідав мешканців Чорнобильської зони
Четвер 19 Жовтня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав мешканців Чорнобильської зони, які від’єднанні від цивілізації внаслідок російського повномасштабного вторгнення на територію нашої країни.

Про це розповів Сергій Наєв у своєму телеграм-каналі.

Чорнобильська зона. Тут мешкає понад двадцять родин, які залишились навіть після повномасштабного російського вторгнення.
Дві родини відірвані від цивілізації, тому що міст, який раніше з’єднував два береги річки зараз зруйнований, тож допомога може надаватися їм тільки військовослужбовцями у межах цивільно-військового співробітництва.
Сьогодні відвідав бабу Дуню та Івана Кузьмича. Послухав про їхні потреби – це заготівля дров, необхідні ліки та продуктами харчування. Вже частину роботи зроблено і ще допоможемо, щоб ми всі були повністю готовими до зими.
Рухаємось далі!
Слава Україні! Разом переможемо!
“, – Наєв.

Командування Об’єднаних Сил ЗС України розповіло про:

– Щоб унеможливити подальше проходження противника на територію України, було зруйновано міст, який сполучав населені пункти Чорнобильської зони, це спричинило логістичну проблему, – розповів командувач.

За його словами, наразі допомогу мешканцям зони відчудження здійснюють військовослужбовці у межах цивільно-військового співробітництва. Офіцери забезпечують людей харчовими продуктами, ліками та іншими необхідними речами.

– Відповідні фахівці ретельно слідкують, дбають та періодично звітують про виконання своїх обов’язків. Поспілкувавшись з людьми, переконався, що проблемних питань та зауважень до роботи військових на цей момент немає, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач зауважив, що ці населені пункти знаходяться поблизу кордону з республікою білорусь. 

– Зараз на цьому напрямку перебуває недостатня кількість військ рб, щоб створювати військову загрозу, але є певна небезпека. Ми усвідомлюємо, що вона може зрости, але й ГШ ЗСУ тоді збільшить наші сили,що у цьому випадку підсилить обороноздатність  й готовність наших військ. Про людей, які тут проживають, українські захисники подбають завчасно та обов’язково вивезуть у безпечне місце, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors