Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв: Пошана та підтримка наших воїнів є одним з основних завдань для кожного з нас
Сергій Наєв: Пошана та підтримка наших воїнів є одним з основних завдань для кожного з нас
Вівторок 13 Червня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України  генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав один з лікувальних закладів Північної операційної зони де проходять лікування пораненні військовослужбовці.

Пошана та підтримка наших воїнів, особливо тих, хто отримав поранення під час бойових дій, є одним з основних завдань для кожного з нас. Ми повинні чітко усвідомлювати, що саме завдяки їх сміливості та відданості ми маємо можливість вільно ходити вулицями свого рідного міста, народжувати та виховувати наших дітей, навчатися, займатися улюбленою справою та проводити час з друзями, тобто жити повноцінним життям. Тож поважайте наших воїнів, які не шкодуючи життя та здоров’я, відвойовують забезпечення прав і свобод кожного українця. 
Слава Україні! Разом переможемо!“, – написав Сергій Наєв у своєму телеграм-каналі.

В пресслужбі Командування Об’єднаних сил Збройних сил України повідомили, що у шпиталі проводиться оперативне лікування – тут працюють вже досвідчені лікарі та середній медичний персонал, у яких за плечима далеко не одна ротація у польових госпіталях починаючи з АТО/ООС і після повномасштабного вторгнення рф. Абсолютна більшість фахівців мають великий досвід бойової патології і можуть надавати кваліфіковану з елементами спеціалізованої медичну допомогу пораненим та хворим. 

– Щиро дякую провідним лікарям шпиталю за те, що вони стоять на захисті здоров’я наших воїнів, борються за їхні життя та дають можливість повністю відновитися після поранень та хвороб, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

Командувач поспілкувався з пораненими військовослужбовцями про обставини отримання травм та поранень, перебіг лікування та наявні проблеми. Кілька звернень воїнів були оперативно розглянуті та вирішені просто під час бесіди.  

Також командувач Об’єднаних Сил ЗС України  нагородив групу військовослужбовців відомчими відзнаками. 

– Низький вам уклін за вашу солдатську працю! Я дуже радий, що можу привітати і відзначити вас за те, що було зроблено вами на полі бою. Ви сміливі і професійні українські воїни які виконали свою бойову місію – відбивають українську землю та стримують ворога на різних напрямках, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors