Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > Сергій Наєв назвав мету розташування вагнерівців в Білорусі
Сергій Наєв назвав мету розташування вагнерівців в Білорусі
Субота 22 Липня, 2023

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України розповів, яка мета заходів, до яких залучаються вагнерівці в Білорусі. Також Наєв розповів, що роблять ЗСУ для протидії ворогу.

Про це повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Заходи, до яких зараз приєднуються члени ПВК “Вагнер”, проходять з метою психологічного тиску на населення України. Для залякування. Але нас не потрібно лякати, тому що ми знаємо, чим потрібно займатися, і робимо все для того, щоб ворожі розвідувальні диверсійні сили не змогли успішно діяти на території України, зокрема, на Київському напрямку в Чорнобильській зоні”, – зазначив він.

За його словами, з метою попередження дій противника, за останній тиждень на кордоні з Білоруссю зруйнували п’ять ділянок доріг, утворені і заміновані понад 60 лісових завалів.

“Закладено більше двох з половиною тисяч протитанкових мін.крім того, на постійній основі щотижня проходять тренування особового складу”, – йдеться у повідомленні.

Наєв запевнив, що українські захисники мотивовані і натреновані: “Ми все робимо для того, щоб населення України вірило в наші Збройні сили”.

 

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors