Рада призначила Ляшка міністром охорони здоров’я

Віктор Ляшко міністр

Верховна Рада призначила міністром охорони здоров’я Віктора Ляшка, який досі був головним санітарним лікарем та заступником глави МОЗ. Він пообіцяв зробити все можливе, щоб забезпечити українців вакцинами у перші сто днів своєї роботи міністром.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Це четвертий міністр охорони здоров’я за два роки президентства Володимира Зеленського.

За призначення Віктора Ляшка проголосували 262 депутати. Зокрема більшість фракції “Слуга народу”, групи “За майбутнє” та “Довіра”. Віктор Ляшко одразу склав присягу.

На цій посаді він замінив Максима Степанова, який очолював міністерство протягом останнього року і якого звільнив парламент на прохання прем’єра Дениса Шмигаля 18 травня.

За словами самого Ляшка, на посаді головного санлікаря йому доводилося приймати складні непопулярні рішення, але він завжди говорив правду.

Найголовнішим пріоритетом для себе він назвав подолання коронавірусу. Також важливими для Ляшка є питання страхової медицини та покращення протоколу реагування на спалах COVID-19.

Він запевнив, що у нього вистачить фаховості, адже він пройшов довгий кар’єрний шлях.

Новопризначений міністр запевнив, що кожен, хто хоче вакцинуватися від коронавірусу зможе це зробити до кінця 2021 року.

Призначення очільника МОЗ: Віктор Ляшко звернувся до українців

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас