Вимагали гроші та крали авто: 16 членів Білоцерківської злочинної групи постануть перед судом (Фото)

Білоцерківська ОПГ

Злочинне угрупування створив місцевий кримінальний авторитет, до складу групи входив один з керівників поліції.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київщини. 

Злочинці вимагали у мешканців району кошти, займалися викраденням автомобілів та розбійними нападами. Слідством встановлено 13 епізодів такої діяльності.

Учасники організації налагодили чіткий механізм роботи. Усі вилучені кошти та майно забирав їхній лідер, після чого розподіляв їх між усіма. Злочини розслідуються за п’ятьма статтями Кримінального Кодексу України.

Відносно членів злочинної організації Київська обласна прокуратура затвердила та скерувала до Васильківського міськрайонного суду обвинувальний акт: розбійні напади та тиск на бізнес шляхом вимагання, залякування та побиття людей (ч.1 ст.255, ч.4 ст.187, ч.4 ст.189, ч.1 ст.263, ч.3 ст.289 КК України).

“За даними слідства, очолював організовану злочинну групу відомий у Білоцерківському районі 31-річний «кримінальний авторитет». До складу вказаного угруповання, на рахунку якого 13 епізодів злочинної діяльності, окрім організатора входило ще 15 осіб, серед яких і один з керівників Білоцерківської поліції, який виконував роль пособника у вимаганнях.

Вказаний злочинний альянс складався з 5 організованих груп з стійкою ієрархічною структурою та чітким розподілом ролей.

Згідно заздалегідь розробленого плану, озброєні члени угруповання вчиняли розбійні напади, відбирали автомобілі та вимагали грошові кошти у мешканців Білоцерківського району, застосовуючи психологічний та фізичний вплив на потерпілих та членів їх сімей.

Усе отримане від злочинної діяльності зловмисники передавали своєму лідеру, в якості так званого «общаку». Він в свою чергу здійснював подальший розподіл коштів для утримання цієї організації та оплати за виконану «роботу».

Досудове розслідування здійснювалось слідчим відділом ГУ Національної поліції у Київській області”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Обшуки в Білій Церкві: затримано працівника з керівного складу Білоцерківської поліції

Масштабні обшуки у Білій Церкві: вже затримано близько 10 людей (Відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас