У Білій Церкві померло 7 хворих на Covid-19 за добу, в лікарнях дефіцит місць для хворих (1 березня)

коронавірус біла церква, ковід біла церква

Станом на 1 березня в трьох Білоцерківських лікарнях: інфекційне відділення лікарні №3, Білоцерківська міська лікарня №1 та Білоцерківська центральна районна лікарня – знаходиться 265 хворих, померло 7 людей.

Загалом за останню добу у Білій Церкві підтвердили 23 нових випадків коронавірусної інфекції, – йдеться в повідомленні Київської обласної державної адміністрації. 

Як повідомила пресслужба Білоцерківської міської ради, станом на 1 березня в лікарнях знаходиться 265 хворих, з них у 202 діагноз підтверджено ПЛР, 63 особи очікують результатів тесту. 

Читайте також: Учні 5-11 класів у Білій Церкві переходять на дистанційне навчання.

У лікарнях перебуває 161 білоцерківець.

За добу до відділень поступило 18 хворих. Виписано із одужанням 1 особу.

На кисневій підтримці перебуває 163 особи. На апараті ШВЛ знаходиться 2 хворих.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходиться 445 хворих. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 659 контактних осіб.

Померло 7 людей.

У медичних закладах міста Біла Церква бракує лікарняних ліжок для розміщення хворих Covid-19. Про це повідомив білоцерківський міський голова Геннадій Дикий.

За даними чиновника, три міські лікарні заповнені Коронавірусние хворими на 90%. Протягом останніх півтора тижнів в місті наблюдется різкий стрибок захворюваності. Якщо 10 днів тому, стверджує Геннадій Дикий, заповненість лікарень становила 50%, то зараз більш ніж на 90%.

Зокрема лікарня №3 заповнена на 90%, центральна районна лікарня – на 95%, а в лікарні №1 довелося відкрити додаткове відділення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас