Дівчина, яка смажила сосиски на “Вічному вогні”, постала перед судом: отримала іспитовий строк

парк слави біла церква, смажили сосиски на вічному вогні, парк слави жарили сосиски, смажили сосиски на вічному вогні

Ще рік назад, 11 травня в “Парку Слави” у Білій Церкві, на Вічному вогні компанія молодих дівчат в алкогольному сп’янінні смажила сосиски, не реагуючи на зауваження прохожої, яка зафільмувала і надала розголосу цій події. А вже 18 серпня 2021 року дівчина отримавала звинувачувальний вирок.

Про це повідомляється у рішенні Білоцерківського міськрайонного суду.

Дівчину звинуватили в оскверненні братської могили та пам`ятника, спорудженого в пам`ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни – радянських воїнів – визволителів

Напередодні засідання суду прокурор Білоцерківського міськрайонного суду і звинувачена дівчина узгодили покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Проте вже на засіданні на підставі ст. 75 КК України було прийнято рішення звільнити від відбування покарання з випробуванням з призначенням іспитового строку тривалістю 1 (один) рік із покладенням обов`язків, передбачених ч. 1,3 ст. 76 КК України,  а саме: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Нагадаємо: У Парку Слави на “вічному вогні” п’яні дівчата смажили сосиски.

  •   

Рекомендовано для Вас