Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Ми вживаємо вичерпних заходів щодо адекватного реагування на наміри противника!”, – Сергій Наєв
“Ми вживаємо вичерпних заходів щодо адекватного реагування на наміри противника!”, – Сергій Наєв
Субота 28 Травня, 2022

На даний час обстановка у районах виконання завдань залишається складною, але повністю контролюється Збройними Силами України. Про це під час відвідання позицій повідомив командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, на Харківському та Запорізькому напрямках наші сили здійснюють укріплення оборонних рубежів. Своєю чергою, у Донецькій та особливо у Луганській областях ворог щодня й щоночі здійснює нарощування сил та засобів для виконання завдань щодо виходу у визначені райони з подальшим намаганням оточити українські війська.

– Військове командування вживає вичерпних заходів щодо адекватного реагування на зазначені наміри противника. Наші оборонці ціною власного життя та здоров’я стримують ворожі наступи та роблять усе необхідне для утримання тих ділянок фронту, де ворог продовжує накопичувати додаткові сили та засоби, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, українські військові з честю виконують свій військовий обов’язок, адже на нашому боці правда та велика сила духу.

– Єдність є запорукою успіху. Спільні зусилля кожного задля перемоги виростають у величезний потенціал, що здатний побороти будь-які перешкоди на шляху до омріяної мети. Країна бачить і цінує кожного зі своїх героїв, які переборюючи втому та роблячи надлюдські зусилля ставлять загальне вище особистого. У цьому і проявляється сила нації, де усі і кожен крок за кроком щоденно роблять надможливе для нашої спільної перемоги, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors