Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Майже 2 млн грн на рекламу обласної дитячої лікарні: у Білій Церкві вже лунає реклама закладу по радіо
Майже 2 млн грн на рекламу обласної дитячої лікарні: у Білій Церкві вже лунає реклама закладу по радіо
Четвер 23 Червня, 2022

Незважаючи на війну і першочергові потреби захисників та збройних сил, керівництво дитячої обласної лікарні у Білій Церкві вирішило витратити майже 2 млн грн на рекламні послуги. І це все попри обурення мешканців міста та району.

Також ще в лютому місяці Київська обласна рада вважала таку витрату коштів недоцільною.

Тоді, злякавшись розголосу, після візиту журналістів національного телебачення, вже за годину після відвідин закладу охорони здоров’я тендер був на стадії припинення.

Однак через розгортання бойових дій на території нашої країни, увага населення переключилась на оборону та допомогу ЗСУ.

Саме тому керівництво дитячої обласної лікарні у Білій Церкві все ж таки провело тендер на майже 2 млн грн на рекламні послуги. І все це в період дії воєнного стану.

Своє обурення з приводу тендеру на закупівлю рекламних послуг у facebook висловила небайдужа білоцерківчанка Інна Гура. Завдяки її зверненню взимку вдалось вперше скасувати цей ганебний тендер.

Учасниками аукціну були ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “РАДІМАР КОНСАЛТИНГ ГРУП” та ТОВ “РА “БЛІЦ”, яке і стало переможцем.

Зауважимо, відмінив скасування тендера 31 травня 2022 р. Антимонопольний комітет України за скаргою ТОВ “РАДІМАР”, який вирішив, що кошти доцільніше під час війни витратити на рекламу, а не на оборону.

Читайте також, Майже 2 млн грн на рекламу обласної дитячої лікарні: жителів Білої Церкви обурило нераціональне використання коштів.

Після хвилі обурення білоцерківців дитяча обласна лікарня вирішила скасувати тендер на рекламу в майже 2 млн грн

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors