Майже 2 млн грн на рекламу обласної дитячої лікарні: у Білій Церкві вже лунає реклама закладу по радіо

дитяча лікарня біла цекрва, дитяча обласна лікарня біла церква, київська обласна дитяча лікарня 2, відгуки дитяча лікарня біла церква, 2 млн на рекламу лікарні, дитяча лікарня біла цекрва, дитяча обласна лікарня біла церква, київська обласна дитяча лікарня 2, відгуки дитяча лікарня біла церква, 2 млн на рекламу лікарні

Незважаючи на війну і першочергові потреби захисників та збройних сил, керівництво дитячої обласної лікарні у Білій Церкві вирішило витратити майже 2 млн грн на рекламні послуги. І це все попри обурення мешканців міста та району.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Також ще в лютому місяці Київська обласна рада вважала таку витрату коштів недоцільною.

Тоді, злякавшись розголосу, після візиту журналістів національного телебачення, вже за годину після відвідин закладу охорони здоров’я тендер був на стадії припинення.

Однак через розгортання бойових дій на території нашої країни, увага населення переключилась на оборону та допомогу ЗСУ.

Саме тому керівництво дитячої обласної лікарні у Білій Церкві все ж таки провело тендер на майже 2 млн грн на рекламні послуги. І все це в період дії воєнного стану.

Своє обурення з приводу тендеру на закупівлю рекламних послуг у facebook висловила небайдужа білоцерківчанка Інна Гура. Завдяки її зверненню взимку вдалось вперше скасувати цей ганебний тендер.

Учасниками аукціну були ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “РАДІМАР КОНСАЛТИНГ ГРУП” та ТОВ “РА “БЛІЦ”, яке і стало переможцем.

Зауважимо, відмінив скасування тендера 31 травня 2022 р. Антимонопольний комітет України за скаргою ТОВ “РАДІМАР”, який вирішив, що кошти доцільніше під час війни витратити на рекламу, а не на оборону.

Читайте також, Майже 2 млн грн на рекламу обласної дитячої лікарні: жителів Білої Церкви обурило нераціональне використання коштів.

Після хвилі обурення білоцерківців дитяча обласна лікарня вирішила скасувати тендер на рекламу в майже 2 млн грн

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас