До поліції Білоцерківщини надійшло 76 повідомлень про порушення під час виборів

порушення на виборах Біла Церква

Поліцейські відреагували на кожне з повідомлень щодо порушення виборчого законодавства, які надходили як і на спецлінію Київщини 102, так і в ході моніторингу Інтернет-мережі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківського відділу поліції.

За минулу добу з початку голосування до Білоцерківського відділу поліції надійшло 76 повідомлень про порушення виборчого законодавства, з яких дільничні офіцери поліції склали 2 адміністративних протоколи за ст.212-23 КУпАП. Крім цього за минулу добу слідчі Білоцерківського відділу поліції відкрили два кримінальні провадження. Одне з них за ч.4 ст.160 Кримінального кодексу України за фактом підкупу виборців. Інше кримінальне провадження слідчі відкрили за ч.1 ст.158 Кримінального кодексу України за фактом повідомлення від одного з кандидатів у депутатів про фіксування ним факту підвозу виборців до однієї з виборчих дільниць на Білоцерківщині

Загалом, з початку виборчого процесу, а саме з 1 вересня 2020 року до Білоцерківського відділу поліції надійшло 158 повідомлень про порушення виборчого законодавства, з яких поліцейські склали 33 адміністративні матеріали та відкрили 6 кримінальних проваджень.

Поліція вдячна громадянам за їх відповідальність та за дотримання вимог виборчого законодавства, адже головною задачею поліцейських на виборах було не допустити порушень виборчого процесу діючого законодавства та забезпечити правопорядок під час місцевих виборів.

Читайте також: У Білій Церкві пропонували продати голос за 100 і 200 гривень: відкрито кримінальне провадження

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас