Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > Білоцерківській громаді прокуратура повернула 60 га землі вартістю понад 127 млн грн
Білоцерківській громаді прокуратура повернула 60 га землі вартістю понад 127 млн грн
П’ятниця 28 Січня, 2022

Білоцерківською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду щодо повернення Білоцерківській міській територіальній громаді земельної ділянки з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва площею понад 60 га вартістю більше 127 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що рішенням сільської ради одному з місцевих приватних товариств передано вказану земельну ділянку без проведення земельних торгів та без затвердженої нормативно-грошової оцінки, як передбачено законодавством. На підставі зазначеного рішення укладено відповідний договір оренди землі.

У зв’язку з цим прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсними рішення сільської ради про передачу в оренду земельної ділянки та самого договору оренди. Рішеннями судів першої та апеляційної інстанції підтверджено правомірність та обґрунтованість вимог прокурора.

Наразі вказане судове рішення набрало законної сили та його реально виконано.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors