Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > 22 листопада у Білій Церкві учні шкіл відновлюють навчання у змішаному форматі (очно-заочному)
22 листопада у Білій Церкві учні шкіл відновлюють навчання у змішаному форматі (очно-заочному)
Вівторок 22 Листопада, 2022

21 листопада виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення, яким у подальшому врегульовуватиметься організація освітнього процесу в нашій громаді.

Відтепер, аби мати можливість гнучко визначати форму навчання дітей – змішана чи дистанційна –  з урахуванням пріоритетності безпеки учасників освітнього процесу від загроз держави-агресора надано повноваження відповідним структурним підрозділам.

Так,  управлінню освіти і науки, управлінню з питань молоді та спорту та  управлінню культури і туризму Білоцерківської міської ради надано повноваження визначати форму навчання у підпорядкованих ним закладам без рішення виконавчого комітету та відповідно до  рекомендацій, завдань, визначених у протоколах оперативного штабу Ради оборони Київської області.

Наразі, з 22 листопада 2022 р. освітній процес в закладах й установах освіти, культури та спорту відновлюється за змішаною формою навчання.

У чергових дитячих садочках  відсьогодні також поновлено роботу.

У разі виникнення загроз управління оперативно ухвалюватимуть рішення щодо форми продовження навчання відповідно до протоколів оперативного штабу Ради оборони Київської області.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors