Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Зимова колекція Pandora: чудовий привід придбати прикраси для своїх близьких
Зимова колекція Pandora: чудовий привід придбати прикраси для своїх близьких
Середа 30 Листопада, 2022

Нова зимова колекція Pandora заворожує своєю витонченістю під час різдвяних свят. Адже про такий подарунок мріє кожна представниця прекрасної статі.

Досконалі лінії та неповторний стиль кожної деталі приковують погляди оточуючих та врізаються в пам’ять. Багата різноманітність представлених у колекції ювелірних виробів дозволяє створювати унікальні та вишукані образи.

Зимова колекція прикрас Pandora-Braslet

Колекція «Пандора Зима 2022» – це унікальні прикраси, виконані в холодній та насиченій кольоровій гамі. Зимовий період асоціюється у людей зі снігом і льодом, і відповідно з білим, синім, блакитним і сріблястим квітами.

В прикрасах цієї колекції переважають каміння синього та блакитного відтінків. Також присутні вироби з білим цирконієм, який має бездоганний блиск.

Романтичним особам припадуть до душі вироби з орнаментами зі сніжинок, зірок, ялинок тощо. Такі прикраси завжди нагадуватимуть нам про магію різдвяних свят.

Прикраси з нової колекції ідеально підійдуть як подарунок на Різдво. Будь-яка дівчина буде рада отримати новий браслет або сережки Pandora від близької людини.

Асортимент святкових прикрас досить багатий і до вашої уваги представлені:

  • шарми зі срібними сніжинками з боків, а також фігурні шарми у формі традиційних різдвяних прикрас – шкарпеток із частуваннями, прикрашеної ялинки та пряничного будиночка;
  • кільця з інкрустацією;
  • кольє з підвіскою із складових блоків;
  • підвіски;
  • сережки;
  • браслети з новим замком.

Прикраси зимової колекції Пандора поєднують у собі елементи сучасності та старовини одночасно. Нагадуємо всім, хто шукає подарунки для своїх коханих, прикраса – один із способів освідчення в коханні без слів. Не нехтуйте цією можливістю.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors