“Зима за містом”: у Добропарку 4 грудня відкриється святкова новорічна локація

зима за містом, біла церква добропарк, куди поїхати на київщині, добропарк новий рік, новорічна локація, новорічні локації, новорічні локації біла церква, новий рік біла церква, різдвяні локації на київщині, парк за києвом, добропарк біла церква

Яскраві декорації, парк ілюмінацій, резиденція нового українського чарівника Доброчара, міфічні ельфи, снігова гірка та новорічна ялинка — що б це все означало? А те, що в Добропарку неподалік Києва відкривається нова локація “Зима за містом”!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляють на сайті Добропарку.

Лише 30 км від Києва — і ви відчуєте себе справжнім героєм різдвяної історії. Ви нарешті опинитесь подалі від міської метушні й наче повернетесь в дитинство — ту мить, коли вся родина збирається у бабусиному домі, а новорічні свята сповнені магією й трепетним очікуванням дива.

Завітавши до зимової казки в Добропарк, на вас чекатиме чарівний ліс кольору та світла, яскраві декорації, парк ілюмінацій, Резиденція Доброчара, снігова гірка, фудкорт та пишно вбрана красуня-ялинка.

Упродовж двох місяців для відвідувачів Добропарку вперше відкриє свої двері Резиденція Доброчара – товариша св. Миколая, доброго українського чарівника.

Площа Резиденції становить 780 м. кв. Кожна її кімната оповита таємничою атмосферою справжнього Різдва. У Резиденції вас зустрінуть помічники Доброчара – казкові ельфи Добрики, які проведуть вітальнею Чарівника. Сам Доброчар чекатиме на вас у своєму кабінеті, щоб привітати зі святами та подарувати солодкий гостинець.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Теплі емоції та незабутні враження на цьому не закінчуються. Адже на виході з Резиденції ви зможете придбати сувенірну продукцію на згадку про свій зимовий відпочинок за містом.

Навколо Резиденції Доброчара розкинеться парк із п’ятдесяти світлових 3D-фігур різного розміру: сніговики, олені, пінгвіни, іграшки, новорічні казкові герої та атракціони.

Почастувати смачними стравами та зігріваючими напоями можна буде у ресторані “Ластівка” та піцерії “ПапараПіца”. Ваше перебування стане ще комфортнішим завдяки теплим зонам поруч із рестораном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

✨ У резиденції Доброчара: тут чарівник слухатиме історії діток, даруватиме їм подарунки та запросить усіх до майстерні ялинкових іграшок. Зустрічатимуть гостей помічники Доброчара — ельфи Добрики.

✨ У парку кольору та світла: тут на вас чекає близько 50-ти 3D-фігур висотою від 5 до 8 метрів.

✨ На атракціонах, сніговій гірці й новорічному ярмарку.
✨ Біля прикрашеної різнокольоровими вогнями ялинки.

Локація працюватиме з 4 грудня до 30 січня.

Парк готовий зустрічати вас з 10:00 до 20:00. 

Резиденція Доброчара відкриває свої двері об 11:00 і працює до 20:00.

Вартість вхідного квитка до самого парку:

– дорослий (від 14 років) – 200 грн
– дитячий (від 5 до 13 років) – 150 грн
– пільговий – 150 грн
– до 4 років – безкоштовно.

Щоб відвідати резиденцію Доброчара, потрібно додатково купити вхідний квиток:

– дитячий, дорослий – 300 грн
– до 4 років включно – безкоштовно.

У вартість квитка до резиденції входить:

– знайомство з помічниками Доброчара – ельфами Добриками;
– знайомство з Доброчаром;
– можливість спільної фотографії з чарівником;
– солодкий гостинець у подарунок;
– відвідування майстерні ялинкових прикрас.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас