Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > Жителя Білоцерківщини судитимуть за виробництво наркотиків: поліція виявила прекурсори та амфетамін на понад 1 млн грн
Жителя Білоцерківщини судитимуть за виробництво наркотиків: поліція виявила прекурсори та амфетамін на понад 1 млн грн
Середа 1 Лютого, 2023

Поліцейські Київщини скерували матеріали до суду. Наприкінці липня минулого року, оперативники Білоцерківського управління поліції Київщини виявили нарколабораторію і перекрили канал постачання важких наркотиків до Київської області та столиці.

Виробництво амфетаміну організував 34-річний житель Білоцерківщини.

Під час низки обшуків на території приватного домоволодіння, поліцейські вилучили прекурсори фенілнітропропен в особливо великих розмірах, обладнання для виготовлення психотропних речовин та психотропну речовину амфетамін в особливо великих розмірах, яку фігурант виготовив з фенілнітропропену з метою збуту.

В підпільній лабораторії правоохоронці вилучили також обладнання, скляні та пластикові ємності, фольгу, ваги та все необхідне для синтезу, подальшого пакування та збуту психотропів.

Слідчі, за кожним із злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення, за процесуальним керівництвом Білоцерківської окружної прокуратури, скерували матеріали кримінального провадження до суду [ч.3 ст.313, ч.3 ст.307, ч.2 ст.317, ч.3 ст.311, ККУ]. Фігуранту загрожує до 12 років ув’язнення.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors