Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Допомога > Жителів Білоцерківщини просять підтримати петицію про присвоєння Героя України (посмертно) Кабулі Олегу
Жителів Білоцерківщини просять підтримати петицію про присвоєння Героя України (посмертно) Кабулі Олегу
Середа 22 Лютого, 2023

Родина та близькі загиблого в знак пошани створили петицію, щодо розгляду присвоєння захиснику із Білоцерківщини Кабулі Олегу Леонідовичу звання Героя України (посмертно).

Сержант, учасник бойових дій Кабула Олег Леонідович, виходець з села Насташка, що на Білоцерківшині. На захист нашої землі став ще до повномасштабного вторгнення, з позивним “Псіх” боронив державу з 2014 року на посаді водія-електрика, витягуючи хлопців з поля бою. Під час вторгнення служив командиром міномета 2-ї мінометної батареї 2-го механізованого батальйону в/ч А2167 у 72-ій окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Неодноразово рятував побратимам життя, виводячи їх з тяжких боїв, замість командира.

Був нагороджений медалями:

  • За вірність народу України
  • Захиснику Вітчизни
  • Ветеран війни(учасник бойових дій)
  • За участь в АТО

Загинув 2 жовтня 2022 року в селі Водяне, Маріупольського району, Донецької області внаслідок танкового обстрілу. Олег відчував величезну відповідальність за життя кожного бійця. Він був Великим Воїном, вірним військовій присязі, Великою Людиною. До останнього стояв на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Своїм життєвим шляхом Кабула Олег Леонідович заслуговує на найвищу державну нагороду – Герой України (посмертно) !

Посилання на петицію: – https://petition.president.gov.ua/petition/178114?fbclid=PAAaaC8kkxgdGCFrJKq8cwvUyehnxD38ACYtNX9WzboVryjgugefLcfxIR8Xc

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors