Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Жоден воїн не маже бути відправленим в район виконання бойових завдань без належної підготовки – Сергій Наєв
Жоден воїн не маже бути відправленим в район виконання бойових завдань без належної підготовки – Сергій Наєв
Четвер 8 Червня, 2023

Під керівництвом командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва у Північній операційній зоні відбулися військові навчання.

Про це повідомляють пресслужба КОС ЗСУ та Сергій Наєв у своєму телеграм-каналі.

У межах навчань військовослужбовці відпрацювали низку бойових завдань, серед яких – стрільби з мінометів, керування танками, штурм ворожих позицій, скидання вибухівки з дронів, зачистка території.

Маючи за плечима величезний бойовий досвід, сержантський корпус щодня передає його підлеглому особовому складу, аби під час виконання складних завдань у зоні проведення бойових дій, військовослужбовці були готові до цього як психологічно, так і фізично. 

Жоден воїн не має права бути відправленим в район виконання бойових завдань без належної попередньої підготовки. Це аксіома!“, – зазначив Сергій Наєв.

Наєв зазначив, що в цих навчаннях беруть участь військові, які нещодавно повернулися зі сходу України, тобто мають бойовий досвід. “Ми направляємо особовий склад у складі підрозділів на схід. Хлопці, які виконали завдання, повертаючись сюди, не сидять склавши руки, а тренують себе, передають досвід тим хлопцям, які не мають такого бойового досвіду. На цих навчальних місцях досвідчені інструктори з бойовим досвідом. Вони навчають особовий склад правильному поводженню на полі бою, відточують їхні навички задля того, щоб у разі виконання бойових завдань вони повністю були готові“, – розповів генерал-лейтенант.

Командувач зауважив, що особисто переконався в наявності ефекту від відповідних тренувань: “Він полягає в тому, що воїни, пішовши на виконання бойових завдань, уже розуміли, чого від них вимагають“.

У межах навчань Наєв нагородив сержантів за сумлінне виконання службового обов‘язку з відсічі збройної агресії Російської Федерації Відзнакою командувача Об‘єднаних сил ЗСУ “За службу та звитягу ІІІ ступеня”.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors