Зеленський звернувся до українців через спалах коронавірусу (Відео)

Зеленський

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців через поширення коронавірусу. Він наголосив, що влада впроваджує обмежувальні заходи, щоб зупинити поширення хвороби.

Глава держави сказав, що Україна не буде чекати офіційної сотні або тисячі хворих коронавірусом та закликав співгромадян не піддаватися паніці й зберігати холодний розум.

З 16 березня іноземці не зможуть потрапити на територію України ані літаком, ані потягом, ані автомобілем.

Президент наголосив, що вантажні пункти пропуску, авіа, залізничні та морські сполучення продовжать працювати. Екіпажі суден, літаків, вантажних автомобілів можуть заїжджати в Україну, вони піддадуться медичній перевірці експрес-тестами.

Ті українці, які вилетіли з України чартерними рейсами у туристичну подорож, точно повернуться додому згідно з розкладом. Щодо інших громадян України – через 3 доби регулярне авіасполучення закриють. Президент закликав за цей час повернутися українців додому.

Зеленський додав, що найближчим часом інфекційні медичні заклади у кожному регіоні Україні будуть повністю забезпечені експрес-тестами для виявлення коронавірусу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУРекомендовано для Вас