Зеленський наполегливо попросив “слуг” ухвалити “жорсткі рішення” щодо Конституційного Суду (Аудіо)

звернення прзидента, президент про кс, президент про конституційний суд

Президент України Володимир Зеленський перед засіданням фракції “Слуги народу” надіслав депутатам звернення щодо важливості розгляду законопроєкту, який стосується Конституційного Суду.

Глава держави заявив, що в житті виникають моменти, коли потрібно робити складний, але обов’язковий вибір.

Аудіозвернення Володимира Зеленського отримало видання “Лівий берег” з власних джерел у “Слузі народу”. Президент пояснив, що звертається до депутатів саме в такий спосіб, оскільки немає часу говорити з кожним з них особисто.

Пряма мова: “Спробуємо жорстко перезавантажити всю систему, тому що час розмов закінчився, закінчився час умовлянь і м’якості. Потрібно вжити жорстких рішень по Конституційному суду. Обов’язково! Це навіть не прохання. Ніяких прохань, коли знищують цінності…

Якщо я вирішу, що шлях розв’язання кризи можливий тільки через запропонований закон, треба обов’язково підтримати. Якщо ми знайдемо інший, менш конфліктний шлях, буде інше рішення”.

Деталі: За його словами, рішення суддів КС “в лічені години поставило країну на межу катастрофи” і являє собою “прямий і швидкий шлях до кровопролиття, протистояння на вулицях”.

Але Зеленський вірить, що поруч з ним “стоїть потужна команда своїх”, яка здатна виправити ситуацію, “тому що ми на стороні людей, на стороні правди, на стороні прогресу”.

“Історія не судить переможців”, – підкреслив президент.

Резюмуючи, він закликав депутатів підтримати його законопроєкт щодо розпуску КСУ. Мовляв, у протилежному разі влада отримає протистояння на вулицях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас