Завтра Рада розгляне скасування карантину вихідного дня

скасування карантину вихідного дня, карантин вихідного дня

Завтра, 17 листопада, Рада розгляне постанову про скасування карантину вихідного дня. Також планують розглянути законопроект про ФОПи.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив заступник голови фракції “Голос” Ярослав Железняк.

“Поки узгоджено такий порядок денний на вівторок: постанова про попередження про карантин за тиждень (№4320), постанова про скасування карантину вихідного дня, законопроект про відтермінування РРО, про ФОП (№4313), закон про районні ради (№3651д), закон про борг “Укрнафти”, №№4119 та 4120 (це 9 млрд грн у ковідний фонд)”, – написав депутат.

Також, за його словами, до парламенту викличуть прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з доповіддю про стан боротьби з епідемією.

Железняк не виключив, що до розгляду додасться і питання про спрощення реєстрації вакцини від COVID-19 (№4314).

“Законопроекти про КС (“закон Разумкова” і закон про 2/3 голосування Конституційного суду) поки під питанням… Кажуть, що в “Слузі” немає голосів на закони”, – зазначив він.

Карантин вихідного дня в Україні

  • 11 листопала Уряд офіційно запровадив “карантин вихідного дня” з 14 листопада по 30 листопада. Він діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.
  • Зокрема, у вихідні дні з обмеженнями, передбаченими в будні дні, додатково заборонена робота кав’ярень і ресторанів (за винятком послуги «з собою»), робота ТРЦ, інших розважальних закладів, фітнес-центрів тощо.
  • Дозволено працювати тільки продуктовим магазинам, аптекам, поштовим відділенням, ветаптекам, медустановам, АЗС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас