Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Загроза російського наступу з півночі: Наєв повідомив про поточну ситуацію
Загроза російського наступу з півночі: Наєв повідомив про поточну ситуацію
П’ятниця 30 Червня, 2023

Українські захисники поки що не фіксують загрозу наступу російських окупантів з північного напрямку на тлі переміщення в Білорусь “вагнерівців”.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Наразі у смузі відповідальності Північного угруповання військ безпосередньої загрози наступальних дій наземних сил для України з боку Білорусі та росії немає. Однак, у разі зростання рівня загроз передбачено нарощування сил та засобів, а також інші практичні заходи щодо підвищення оборонних здібностей угруповання” , – наголосив генерал-лейтенант.

Наєв зазначив, що українська розвідка не припиняє своєї роботи з отримання інформації. При цьому відстежувати дії ворога допомагають іноземні партнери. За його словами, командування поступово збільшує оборонні можливості на північному напрямку та займається підвищенням навичок особового складу.

“Особовий склад злагоджений, а командири знають, як правильно управляти підлеглими і як чинити у разі необхідного посилення”, – додав командувач ОС ЗСУ.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors