За щеплення – квиток на концерт: білоцеківцям даруватимуть квитки на концерт до Дня Незалежності

квитки за щепленя, концерт за щеплення, вакцинувався і отримав квиток на концерт, отримати квиток на концерт до дня незалежності, концерт до дня незалежності за щеплення

Білоцерківці, які вакцинуються проти коронавірусу починаючи з середи, 18 серпня, отримають заохочення – квитки на святковий концерт до Дня Незалежності, який відбудеться на НСК “Олімпійський” в Києві 24 серпня.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської МТГ.

З нагоди 30-річння незалежності України 24 серпня відбудеться величезний концерт на НСК “Олімпійський” у Києві. Кожен, хто зробить щеплення від COVID-19 у одному з білоцерківських центрів вакцинації, отримає квиток на Урочистий концерт до Дня Незалежності України.

Очільник МОЗ зазначив, що всі, хто ще не вакцинувався, повинні переглянути своє ставлення до вакцинації та “зрозуміти, що це єдиний дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби, який уже показує результат”.

Окрім вакцинації, квитки на концерт, як і раніше, може отримати будь-яка людина за умови благодійного внеску на будь-яку суму.

Вакцинація населення Білоцерківської міської територіальної громади проводиться на створених стаціонарних пунктах вакцинації в мікрорайонах міста, понеділок – субота за графіком роботи з 09:00 до 17:00, за адресами:

– вул. Івана Мазепи, 65 а;

– вул. Ярослава Мудрого, 49;

– вул. Шевченка, 69;

– вул. Леваневського, 63.

Вакцинація населення від COVID-19 в неділю проводиться за графіком роботи з 09:00 до 17:00, за адресами:

– вул. Івана Мазепи, 65 а;

– вул. Шевченка, 69.

При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код, а також декларацію із сімейним лікарем (бажано, за наявності).

 Щеплення — добровільні й безоплатні.

Хронічні хвороби не є протипоказанням до щеплення! Навпаки, люди з хронічними захворюваннями ризикують важче перенести COVID-19, а тому потребують захисту, який дає вакцинація.

 Обов’язково повідомте лікаря, який оглядає вас перед щепленням, про свої хронічні хвороби та про будь-які алергічні реакції, що були раніше.

Рекомендовано для Вас