За кошти міського бюджету в Білій Церкві продовжуються масштабні ремонтні роботи (Відео)

ремонт дороги біла церква, ремонт дороги по вул леваневського, ремонт дороги на леваневського, ремонт дороги міст дружби, ремонт дороги на мосту дружби

Триває реконструкція дорожнього покриття на масиві Леваневського та на мосту по вул. Дружби. Підрядники досить швидко, використовуючи кожен сонячний день, працюють, аби укластися в термін.

Наразі триває робота по реконструкції дороги на вул Леваневського.

Як повідомив начальник управління дорожнього господарства ДЖКГ, Олексій Погасій, сьогодні проводяться роботи по влаштуванню нижнього, першого вирівнюючого шару асфальтобетону.

На дрозі влаштовують нові зливоприймачі бордюрного типу, аби в майбутньому не було застоїв дощових вод.

Також саме сьогодні, 22 липня, відбувається укладання другого шару асфальтобеноту на мосту по вул. Дружби. Значну увагу приділено пішохідній частині, адже тут щільний пішохідний трафік.

Тож завдяки злогодженій роботі депутатського корпусу, що не зволікав із виділенням коштів, управлінням, які відповідально поставились до покладеної на них роботи та сумлінності підрядника, сподіваємось, що вже зовсім скоро матимемо ще два капітально відремонтовані важливі об’єкти міської інфраструктури.

Рекомендовано для Вас