З зенітно-ракетної частини Київської області військові цистернами крали пальне

Крали пальне з військової частини

Збували пальне на АЗС Білоцерківського та Васильківського районів. Загальна сума збитків складає понад 10 млн грн.

Про це повідомили в Офісі генрокурора та в ДБР.

“Слідством встановлено, що заступник командира з тилу – начальник тилу однієї з військових частин організував злочинну групу у складі окремих військовослужбовців та цивільних осіб, яка налагодила механізм списання, привласнення та реалізації паливно-мастильних матеріалів, які надходили для забезпечення 96-ї Київської зенітно-ракетної бригади Збройних сил України через мережу приватних АЗС”, – йдеться у повідомленні.

Лише у березні-травні 2020 року правоохоронцями задокументовано 4 факти вивезення членами організованої злочинної групи з військової частини більше 60 тонн пального вартістю понад 1,3 млн грн. Збували його на АЗС у Васильківському та Білоцерківському районах Київської області”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Також повідомляється, що 15 травня 2020 року під час вивезення 15 тон викраденого палива слідчі ДБР затримали трьох учасників злочинної групи у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

А загалом впродовж 2018-2020 років було привласнено військового майна на орієнтовну суму понад 10 млн грн. Правоохоронцями проведено 20 санкціонованих судом обшуків. Під час обшуку у організатора злочинної групи виявлено та вилучено з таємної схованки понад 50 тисяч доларів США. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим та обрання запобіжного заходу. У разі доведення вини, їм загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас