Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > З початку війни на кордоні України затримали майже 2,2 тис військовозобов’язаних чоловіків
З початку війни на кордоні України затримали майже 2,2 тис військовозобов’язаних чоловіків
Неділя 10 Квітня, 2022

Як повідомила Державна прикордонна служба України, військовозобов’язані, тікаючи з України, ризикують не лише свободою, а й своїм життям.

З початку повномасштабного вторгнення Росії на кордоні України затримали майже 2,2 тис. військовозобов’язаних чоловіків.

“Частина з них, із надією обійти обмеження на виїзд за кордон, стали жертвами шахраїв. Останні через анонімні канали пропонують незаконні послуги, за які беруть кошти і зникають”, – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ додали, що деякі військовозобов’язані намагаються підкупити прикордонників. “Частина порушників використовує підроблені документи, в яких приписують собі чи дітям інвалідність, називають померлими живих дружин чи дописують кількість дітей”, – зазначають у відомстві.

У прикордонній службі додають, що також військовозобов’язані чоловіки намагаються подолати кордон поза пунктами пропуску за допомогою провідників.

“Останні, як показує досвід, не дуже переймаються безпекою своїх “підопічних”… Останнім часом траплялося, що правоохоронці виявляли тіла чоловіків на берегах прикордонних водойм”, – йдеться у повідомленні.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors