З початку року поліцейські Білої Церкви вилучили понад 8 кг наркотиків

Поліція Білоцерківщини

Поліцейські за два дні задокументовали чотири факти незаконного зберігання наркотиків.

Про це повідомляє поліція Білоцерківщини.

“За два дні поліцейські Білої Церкви задокументували чотири факти незаконного зберігання наркотичних засобів. Один з них вразив поліцейських тим, що вони їхали на виклик щодо скоєння домашнього насильства, але крім цього, в результаті у 23-річного хлопця виявили в квартирі рослини конопель. За незаконне зберігання наркотичних засобів слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.309 Кримінальньного кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

У поліції також повідомили, що загалом з початку року відкрито 328 кримінальних проваджень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, з них 108 особам вже повідомлено про підозру. До суду, враховуючи скоєні порушення минулих років, направлено 339 кримінальних проваджень. З незаконного обігу вилучено 8187 грам наркотичних засобів, з них: 7873 грам канабісу, 245 грам макової соломки, 62 грам метадону та 7 грам кокаїну. Крім цього вилучено 76 грам психотропних речовин, з яких 62 грами амфетаміну та 14 грам екстазі.

Допоможіть поліцейським викорінити це зло зі столичного регіону!  Телефонуйте на спецлінію «102». Анонімність гарантують!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас