Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > З Литви до України надійшов автопотяг із гуманітарним вантажем
З Литви до України надійшов автопотяг із гуманітарним вантажем
Середа 30 Березня, 2022

У межах спільних гуманітарних ініціатив Командування об’єднаних сил Збройних Сил України з Литви до України прибув п’ятнадцяти тонний автопотяг з вантажем гуманітарного призначення.

За словами командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, допомога складається з харчових продуктів довготривалого зберігання, а також засобів гігієни тощо.

– Після важливої роботи з розмитнення та сортування, цей вантаж у найкоротший термін буде направлено на потреби військового угруповання, що виконує бойові завдання на південно-східному напрямку, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що усі необхідні речі зібрали небайдужі люди з Польщі. Розмитнення, збір вантажу та підготовку заявок здійснили представники благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» керівницею якого є Ольга Чуйко.

– Важливу підтримку у роботі надають українські перевізники, а саме президент «Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України» Леонід Костюченко, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors