“Євросила” незаконно встановила політичну рекламу та вчинила бійку (Відео)

євросила незаконна агітація, євросила політична реклама, єс незаконна агітація

Прапори, бійка, струс мозку, автівки, і знову прапори – політичним силам не йметься за декілька днів до виборів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Вчора ввечері, 22 жовтня, представники АвтоСвроСили захотіли повсовувати в землю прапори на крузі біля міської лікарні №1. До них приїхав очільник інспекції благоустрою міста Віктор Ілляшенко. Він намагався пояснити, що у місті не можна де-небудь розміщувати політичну агітацію, для цього є спеціально відведені місця.

Була бійка, і представника АвтоЄвроСили забрали до лікарні. Вночі на сторінці Facebook Олег Ярошевич записав звернення і розповів у ньому свою “правду”, вказавши, що все місто завішено політичною рекламою партії “За майбутнє”.

А це вже – відверта неправда. Бо у місті немає жодного бігборда місцевого осередку партії “За майбутнє”, і Геннадія Дикого зокрема. Він зі своєю командою відмовились від такої реклами і всі кошти, які мали піти на це, перерахували на благодійні фонди місцевих лікарень для хворих на COVID-19.

Однак, навіть у бійці, АвтоЄвроСила звинуватила Геннадія Дикого. Виходить, якщо не дають встановити агітацію, де завгодно, то винуватий мер.

З прапорами на автівках політсила приїхала до міської ради. Геннадій Дикий до них не вийшов, бо в цей час був на нараді в Києві. Тому пікетувальники, поїздивши містом, відправились до інспекції з благоустрою, де і зустрілись з Віктором Ілляшенко, який надав пояснення вчоранього конфлікту.

В ході “мирної” розмови представники Євросили облили його смердючою рідиною. Але тоді брудом треба облити і 94% містян, бо як показує опитування, саме стільки білоцерківців проти встановлення агітації у невизначених для цього місцях.

Телеграм канал Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Детальніше у відео телеканалу Місто:

Оновлення: Конфлікт вичерпано:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Поліцією Білоцерківщини виявлені факти порушення виборчого процесу та громадського порядку. Поліцейські вилучили прапори з логотипом політичної партії.

Вирішується питання щодо притягнення винних осіб за порушення виборчого законодавства за розміщення політичної реклами у заборонених законом місцях, що передбачено ст. 212-14 КУпАП. Також розглядається питання щодо осіб, які понесуть відповідальність за ст.173 (Дрібне хуліганство) КУпАП та відкриття кримінальних проваджень щодо нанесення тілесних ушкоджень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас