Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Єврейська громада Білої Церкви пропонує назвати одну з вулиць на честь “Праведників народів світу”
Єврейська громада Білої Церкви пропонує назвати одну з вулиць на честь “Праведників народів світу”
Субота 11 Червня, 2022

У Білій Церкві у рамках процесу декомунізації планують перейменувати близько 80 вулиць міста. У нових назвах буде відображено історію та подвиг видатних постатей, які зробили вагомий внесок у розвиток громади.

Як повідомляє jewishnews, директор єврейської громади Білої Церкви «Міцва» Нателла Андрющенко розповіла, що місто славиться своїми Праведниками народів світу – людьми, які рятували євреїв від загибелі у Голокості.

Понад 2,5 тисячі українців у часи 2-ї Світової війни рятували євреїв від неминучої загибелі. Серед них були і білоцерківці. Тепер, коли розпочався період дерадянізації, небайдужі білоцерківці хочуть увіковічити подвиг таких людей, перейменувавши на їх честь одну із вулиць Білої Церкви.

Нателла Андрющенко висловила надію, що одна-дві вулиці у місті під час перейменування відображатимуть героїчну історію українського народу, який допомагав євреям.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors