Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Як на вигідних умовах в Білій Церкві та Київській області 
Як на вигідних умовах в Білій Церкві та Київській області 
П’ятниця 25 Листопада, 2022

Кожен автовласник, який вирішив продати власне авто, мріє виконати заплановане як змога швидше та отримати за продаж гідну суму коштів. Зазвичай власники намагаються отримати дохід вищій ніж поточна ринкова вартість аналогічного транспорту та придбати за ці кошти авто вищого класу, в який не потрібно вкладати кошти в обслуговування. Найчастіше продаж автомобілів автовласники проводять через різноманітні сайти, соціальні мережи та відомі дошки безкоштовних оголошень, хоча й знають, що такий варіант продажу не гарантує швидкого результату. Перш за все це пов’язано з тим, що покупці, які шукають автомобілі через мережу інтернет, намагаються знайти ТЗ подешевше. В кінцевому результаті автовласники змушені знижувати ціни, щоб швидко продати автомобіль. 

Завдяки цьому, кожен третій автовласник автівки вітчизняного чи імпортного виробництва обирає автовикуп в Білій Церкві, Києві та інших областях України. За допомогою автовикупу всі питання, пов’язані з продажем автівки вирішуються максимально швидко, адже компанії, які надають таку послугу, гарантують, що викуп транспорту буде проведений у встановлених рамках та за фіксованими розцінками. 

Автовикуп – найвигідніша послуга, яку можна обрати для продажу автомобіля. Про це свідчать деякі параметри. 

Автовикуп: вигода та підводне каміння

Автовикуп став найпопулярнішою послугою в західних країнах. Це стосується не тільки країн Євросоюзу, але й Америки. Схема автовикупу складається з чітких правил та порядку, саме тому автовласники впевнені в чесності та надійності кожної компанії. Українські автолюбителі ще тільки звикають до нових сервісів, гарантованих умов та перевіряють легальність кожної організації. 

Сильні сторони автовикупу полягають у наступних пунктах:

  • оперативність. Компанії з великим досвідом роботи здійснюють угоди максимально швидко, завдяки чому автовласникам не доведеться чекати своєї черги тижнями, чи навіть місяцями. Зазвичай автовикуп проводять за декілька годин, в крайніх випадках для здійснення угоди може знадобитись 1 календарний день;
  • якість сервісу. Кожному клієнту компанії з автовикупу надають юридичну допомогу, безкоштовні консультації та інший спектр послуг;
  • багатопрофільність. Зазвичай, надійні компанії співпрацюють з усіма типами транспортних засобів, завдяки чому автовласнику не потрібно перейматися, чи візьметься організація за викуп авто його марки чи моделі.

У автовикупу є й негативна сторона – пошук надійної компанії, яка візьме мінімальний відсоток за свої послуги, швидко організує процес викупу та надасть максимальний сервіс послуг. Щоб не стати ошуканим поганими компаніями, варто ознайомитися з нижче наведеною інформацією.

Знайти гідну компанію з автоскупку

Перш за все, потрібно обирати компанії з великим досвідом роботи та організації, які надають послуги в різних регіонах країни. Для цього варто звернути увагу на сайт компанії. На такому ресурсі має розміщуватися вся необхідна інформація: послуги, етапи проведення угоди, умови. Не зайвим буде, якщо на сторінках сайту будуть розміщені відгуки інших клієнтів. Про надійність компанії можна стверджувати, якщо про обрану організацію можна знайти відгуки на різноманітних сторонніх інтернет ресурсах. 

Не дивлячись на те, що в Україні є безліч таких компаній, ShopAvto https://shopavto.com/ вважається безперечним лідером в сфері автовикупу. ШопАвто надає свої послуги не тільки в регіонах України, але й закордоном. Спеціалісти ShopAvto запропонують не тільки найвигідніші умови, але й допоможуть розібратися з найскладнішими ситуаціями при продажу автівки. Крім того, ShopAvto встановила мінімальний відсоток комісійних, який не перевищує 5% від ринкової вартості автомобіля. 

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors