Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Я зупинятись більше не буду”: у Білій Церкві водій маршрутки цинічно ігнорує вагітну військову
“Я зупинятись більше не буду”: у Білій Церкві водій маршрутки цинічно ігнорує вагітну військову
Вівторок 6 Червня, 2023

У Білій Церкві водій маршрутки спеціально не зупиняється перед учасниками бойових дій, щоб вони не користувалися безкоштовним проїздом.

Про такий кричущий випадок розповіла військова Олена, яка лише нещодавно отримала посвідчення УБД на сторінці “Підслухано в БЦ” на Facebook.

Інцидент із учасницею бойових дій стався на зупинці “Парк Слави”. Спочатку Олена платила за проїзд, але після отримання посвідчення УБД почала їздити безкоштовно. Очевидно, водієві автобуса №6А це не сподобалось. Йому навіть байдуже, що жінка в положенні.

“Водій цей завжди їздить, іноді інший водій траплявся мені, коли саме я їздила, тому водій мене вже знав в обличчя. Кілька разів він мене підвіз по УБД, потім одного разу не зупинився біля парку “Слави”, а зупинився трохи вище у стрілецького клубу по вулиці Логінова, я на 6-му місяці вагітності бігла, наздоганяла маршрутку, зайшовши, він мені сказав: “Загалом зупинка тут, а не біля парку, я ставати більше там не буду”, – розповіла військова.

Після цього Олена вибачилася перед водієм і сказала, що чекатиме на зупинці. Наступного дня він просто не зупинився перед нею і проїхав повз.

“Я так розумію, що у цієї людини особиста неприязнь до учасників бойових дій, оскільки, коли я оплачувала проїзд, вона завжди зупинялася, коли я почала їздити по УБД безкоштовно, вона перестала зупинятися навіть на певних зупинках”, – зазначила жінка.

“Я учасник бойових дій, яка з перших днів була на війні, коли він сидів удома зі своєю родиною, вагітна жінка на 6 місяці, не заслуговую на повагу та пільги?” – ставить питання військова.

Учасниця війни розповіла, що маршрутка ходить один раз на годину, і вона мусила йти один кілометр на іншу маршрутку, бо він не водій зупиняється, щоб військові їздили безкоштовно.

Реакція мережі на водія маршрутки

Українці обурилися поведінкою водія автобуса та вимагають покарання для нього.

  • Такі бики трапляються серед водіїв і їх треба карати, бо безкарність призводитиме до злочинів. Колись у мене таке було за маршрутом N7, який не зупинявся дитині на басейні. Після мого звернення на гарячу лінію перевізника, то припинилося.
  • Обов’язково зверніться до всіх інстанцій, його потрібно покарати за таке.
  • Я думаю, що треба звернутися до нашої міської ради, там розв’язувати цю проблему.
  • Наскільки я знаю, то водій цього маршруту і є керівником. Він часто просить сплатити йому хоча б половину, каже і тобі буде і мені. І в мене чоловік військовий та їздити цим маршрутом буває і він тицьне УБД. Ви розумієте, що всі пасажири практично пільговики.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors