Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > “Я гордий працювати разом з професіоналами, які щоденно наближають перемогу”, – Сергій Наєв
“Я гордий працювати разом з професіоналами, які щоденно наближають перемогу”, – Сергій Наєв
Неділя 5 Лютого, 2023

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв зробив заяву с приводу третьої річниці створення Командування ОС ЗСУ.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України

На шляху створення Командування Об’єднаних Сил, яке з честю і гідністю презентує Збройні Сили України, ми з Вами здобули величезний бойовий досвід. У важкий для нашої держави період ми разом доклали чимало зусиль для посилення обороноздатності країни та її могутності.

Але як показав час, те, що ми планували і втілювали в життя, було правильним і злободенним. Наші погляди на сучасну бойову армію були тотожними з теоріями і практиками передових армій світу. Методи та правила переходу на стандарти НАТО показали свою актуальність і перспективність. Сьогодні ми з гордістю можемо стверджувати, що наші прогнози і плани були виваженими й конструктивними.

Я гордий працювати разом з професіоналами, які щоденно наближають перемогу, ставлячи загальне вище особистого. Наша клопітка робота і надалі вимагатиме неймовірних зусиль для досягнення поставлених цілей та завдань. Упевнений, шо старання всіх і кожного приведуть нас до успіху на полі бою.

Слава Україні! Разом переможемо!

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors