Вихідні відміняються: в Україні хочуть ввести ”карантин вихідного дня” (Відео)

коронавірус біла церква, карантин біла цекрва, карантин україна, новий карантан, хочуть ввести карантин

Карантином пропонується обмежити роботу ресторанів та заборонити концерти на вихідних, щоб вся сім’я на вихідні залишалась у себе в родині і нікуди не їздила.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький розповів в ефірі одного з телеканалів, пише УНІАН.

“Жорсткий карантин ми не можемо ввести, ми це розуміємо. Але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Коли сім’я на вихідний день залишається у себе в родині, нікуди не їздить – ні на концерти, ні в ресторани, ні кудись ще. Це можна витримати, це не закриття підприємств, це не зупинка “, – пояснив суть пропозиції нардеп.

Нардеп-“слуга” зазначив, що в суботу, 10 жовтня, відбудеться нарада у президента, де обговорять зміни постанови про карантинне зонування.
Радуцький заявив, що його пропозицію підтримали в РНБО.

“Сподіваюся, що підтримає пропозицію президент, це треба сьогодні. Те, що зробив університет Шевченка. Він відправив вчитися на дистанційку”, – зазначив він.

Депутат вважає, що школи і університети, вищі навчальні заклади, навчальні заклади треба відправляти на дистанційне навчання.

Також Радуцький анонсував надходження в Україну на наступному тижні першої партії експрес-тестів з Швейцарії – вони мають 99% сертифікат.

“Вони будуть за 15 хвилин робити ПЛР, що не ІФА, а саме ПЛР. Вони дуже недорогі. Точність у них більше, ніж ПЛР, які ми зазвичай робимо”, – додав Радуцький.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас