Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Ви є справжніми героями сьогодення”: Наєв привітав медиків зі святом
“Ви є справжніми героями сьогодення”: Наєв привітав медиків зі святом
Неділя 19 Червня, 2022

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав українських медиків з професійним святом – Днем медичного працівника.

Шановні медичні працівники!

Сьогодні ми вітаємо Вас у надзвичайно небезпечний та складний для країни час. Час випробування на міцність, коли наш народ мужньо і самовіддано бореться як на фронті так і в тилу, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України.

Незважаючи на втому та постійні ризики для життя та здоров’я, Ви мужньо рятуєте захисників країни безпосередньо на передовій, у військових шпиталях і цивільних лікарнях.

Ваша праця завжди була благородною та почесною, але зараз її ціна зросла ще в стократ. Ви є справжніми героями сьогодення!

Бажаю усім Вам здоров’я, витримки та наснаги. Нехай вдячність зцілених воїнів зігріває Ваші душі та надихає на подальші добрі справи. Нехай на українській землі запанує мир, а у Ваших родинах завжди буде спокій та злагода.

Слава Україні!

Разом переможемо!Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors