Воїни 72 ОМБР отримали нагороди від Головнокомандувача Збройних Сил України.

На честь повернення з ООС військовослужбовці 72 омбр отримали високі нагороди з рук Головнокомандувача Збройних Сил України.

Про це повідомояє офіційна сторінка Сухопутніх військ ЗС України.

Генерал-полковник Руслан Хомчак особисто привітав особовий склад бригади з успішним завершенням ротації та вручив нагороди кращим військовослужбовцям. З огляду на карантин, військовослужбовці були вишикувані на відстані 1,5 метрів одне від одного і були забезпечені засобами індивідуального захисту, але навіть захисні медичні маски не могли приховати щирих посмішок і радості від повернення додому.

Цими днями славна бойова бригада ім. Чорних запорожців повернулася в пункт постійної дислокації. На жаль, через протиепідемічні заходи з запобігання короновірусній інфекції та впровадженню карантину на всій території України містяни не змогли організувати своїм Захисникам урочисту зустріч, як планувалося, але нагородження кращих військовослужбовців все ж-таки відбулось – звісно, з дотриманням необхідних запобіжних заходів.

Нагадаємо, що генерал-полковник Руслан Хомчак у 2005-2007 роках був командиром 72-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України, тож той факт, що після свого призначення на посаду Головнокомандувача Збройних Сил України він в числі перших справ привітав з поверненням в ППД саме рідну колись бригаду, був сприйнятий військовослужбовцями як добрий знак.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас