Воєнний стан та мобілізацію в Україні подовжено до кінця серпня

Воєнний стан продовжили, Воєнний стан україна, мобілізація україна, продовжили мобілізацію

Парламент затвердив указ президента, згідно з яким воєнний стан продовжується з 05:30 25 травня 2022 року ще на 90 діб – до 23 серпня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Також затверджено указ, згідно з яким загальна мобілізація триватиме ще 90 днів – також до 23 серпня.

18 травня до Верховної Ради було внесено президентські проекти закону про затвердження указу президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні” (№7389), а також “Про продовження строку проведення загальної мобілізації” (№7390), якими пропонується продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію до 23 серпня.

24 лютого Верховна Рада проголосувала за запровадження в Україні воєнного стану. З того часу його продовжували на місяць.

Представник президента в Конституційному суді Федір Веніславський в ефірі телемарафону пояснив, що рішення продовжити дію одразу на 3 місяці обумовлене тим, що для контрнаступу необхідно більше часу, ніж для оборони.

“З 24 лютого ми вже двічі продовжували воєнний стан. Зараз ми розуміємо, що ворог зосередився на будівництві фортифікаційних укріплень на тимчасово контрольованих територіях. Перехід в контрнаступ – це складніші завдання, ніж оборона. Тому повинні усвідомлювати, що звільнити всю територію України протягом найближчого місяця ми навряд чи зможемо”, – пояснив Веніславський.

При цьому він вказав, що Верховна Рада скасує воєнний стан, якщо українські військові зможуть звільнити територію України від російських окупантів менш ніж за три місяці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас