Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Воєнний стан буде введено у випадку “потужної війни” проти України – Зеленський
Воєнний стан буде введено у випадку “потужної війни” проти України – Зеленський
Вівторок 22 Лютого, 2022

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що у разі повномасштабної військової агресії з боку РФ в Україні буде запроваджено воєнний стан.

Про це він повідомив на брифінгу з нагоди візиту президента Естонії Алара Каріса. 

“Щодо військового стану дуже просто – це питання для нас зрозуміло. Ми віримо в те, що війни не буде потужної проти України і не буде широкої ескалації з боку Російської Федерації. Якщо буде – буде запроваджено військовий стан”, – повідомив він.

Президент наголосив, що рішення Росії були ескалаційним кроком та юридичною агресією, яка дає “достатньо міцний фундамент” щодо ймовірної ескалації з боку Росії та з боку бойовиків.

За словами глави держави, Україна не розглядатиме “прохання ватажків бойовиків” відвести українські війська з контрольованих територій Луганської та Донецької областей. “Ми з ними не спілкуємося. Ми не розуміємо, хто це”, – прокоментував Зеленський.

Президент Володимир Зеленський розгляне запит про розірвання дипломатичних відносин з Росією.

“Ми бачимо з вами наступ на суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Це точно”, – зазначив він, говорячи про введення російських військ в ОРДЛО.

За словами Зеленського, він отримав запит від Міністерства закордонних справ щодо розриву дипломатичних відносин між Україною та Росією.

“Я зараз одразу після нашої прес-конференції буду дивитися і пропрацьовувати це питання, і не тільки це питання, а наші дієві кроки щодо ескалації з боку РФ”, – розповів президент.

Він наголосив, що рішення Росії були ескалаційним кроком та юридичною агресією, яка дає “достатньо міцний фундамент” щодо ймовірної ескалації з боку Росії та з боку бойовиків.

Також Володимир Зеленський сказав, що санкції проти РФ повинні містити повну зупинку «Північного потоку-2». Визнанням республік Донбасу Російська Федерація створює правову основу для подальшої агресії проти України.

“Якщо у нас буде повномасштабне вторгнення РФ в Україну, у небезпеці будуть інші країни Європи.” – додав Зеленський.

Оновлюється…

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors