Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Ворог зазнав втрат. ДРГ росіян намагалась прорвати кордон у Сумській області
Ворог зазнав втрат. ДРГ росіян намагалась прорвати кордон у Сумській області
Неділя 4 Лютого, 2024

Російська ДРГ зробила чергову спробу прорвати кордон України на Сумщині 3 лютого. Ворог кілька разів змінював тактику, після півторагодинного бою окупантів вдалося відкинути далеко від кордону.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв в Telegram.

На Сумському напрямку бійцями Сил територіальної оборони, що боронять Північну операційну зону, припинено чергову спробу ворожої диверсійно-розвідувальної групи перетнути державний кордон України”, – розповів він.

Подробиці спроби прориву ДРГ РФ

3 лютого о 18:20 на підступах до Глухівської громади бійцями одного з опорних пунктів було помічено рух озброєної групи у складі десяти осіб. Відразу українські бійці розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону.

“Вже за кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, щільно накриваючи вогнем місце зосередження ворожих сил.”, – розповів Наєв.

Зазнавши втрат, за даними генерала, ворог змінив тактику, розділившись на дві групи.

“Одна з яких під прикриттям своєї артилерії здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених. Друга група здійснила спробу обійти опорний пункт з бокового флангу. Але на цей час до місця бою прибула контр диверсійна група. Звитяжний бій тривав протягом півтори години”, – констатував він, додавши, що ворога вдалось відкинути далеко за межі кордону.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors