Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Ворог вас боїться”, – Наєв привітав військовослужбовців Повітряних сил
“Ворог вас боїться”, – Наєв привітав військовослужбовців Повітряних сил
Неділя 7 Серпня, 2022

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ привітав Повітряні сили з святом.

Шановні бойові побратими! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Оборона країни – це запорука успіху всіх видів і родів Збройних Сил, а надійним щитом від ударів стратегічної і тактичної авіації, корабельних і берегових ракетних комплексів усіх калібрів і класів – є саме Повітряні Сили.

З початком повномасштабного вторгнення Ваші здібності та вміння стали рятівним куполом як для нашого війська, так і для цивільного населення країни.

Першими ударами з повітря ворог намагався за будь-яку ціну знищити нашу протиповітряну оборону, щоб досягти беззаперечного стовідсоткового успіху. Але попри усі ворожі прогнози і переконання про знищення, – ви не лише вистояли, а й зберегли свій потенціал та стратегічні можливості.

Ви знищили сотні ракет, літаків, гелікоптерів, безпілотних літальних апаратів, не давши противнику панувати у небі. І ворог почав Вас боятися! У ворога з’явився страх! Страх бути знищеним!

Він припинив заходити на нашу територію у зону Вашого ураження. Саме це є перша суттєва і відчутна перемога! Своїми професійними діями та героїчною майстерністю ви довели хто насправді є господарем українського неба. І так буде завжди!

І в цей день, як і завжди, бажаю Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, злагоди та благополуччя!

Слава Україні! Разом переможемо!

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors