Володимир Дудка з Білої Церкви виборов “золото” на чемпіонаті в США серед найсильніших рятувальників

Володимир Дудка з Білої Церкви, Володимир Дудка чемпіонат світу, Володимир Дудка тандем найсильніші рятувальники

На 30-му Чемпіонаті світу серед найсильніших пожежників-рятувальників, у форматі Firefighter Combat Challenge, що проходили у штаті Флорида Сполучених Штатів Америки, в дисципліні “Тандем” білоцерківець Володимир Дудка та киянин Олександр Баран тріумфували – впевнено виборовши перше місце.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Як повідомляє ДСНС України,  Олександр і Володимир  стали найкращими у командному забігу. Це перше таке досягнення наших рятувальників на змаганнях такого рівня. Понад те, перемога українців – це перша перемога європейців у «Тандемі» за всі 30 років існування чемпіонату.

Aleksandr Baran та Volodymyr Dudka – зробили історію, вони стали першими европейцями, які встали на п’єдестал пошани, які здобули беззаперечну перемогу в дисципліні “Тандем” в змаганнях “Firefighter Combat Challenge”, а Олександр, потіснивши майже сотню конкурентів, виборов срібло в індивідуальному забігові. Золото у тандемі та срібло у фіналі індивідуальних забігів – це яскравий приклад цілеспрямованості, наполегливості, сили та витримки.

Тандемне “золото” стало доповненням до срібної нагороди, яку 5 листопада в індивідуальному забігу виборов Олександр Баран.

Окрім того, під час чемпіонату Володимир Дудка пройшов офіційну церемонію посвячення в “Lion’s Dan”. Це категорія найсильніших пожежників світу. В еліті також перебуває і Олександр Баран.

Міжнародний  формат Firefighter Combat Challenge започаткували  у США в 1974 році в якості пілотного проєкту з визначення рівня фізичної придатності претендента на здобуття професії пожежного.

Видовищне шоу «Firefighter Combat Challenge» отримало шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними, а його учасники вважали за честь прийняти у них участь. Формат передбачає не лише демонстрацію сили, витривалося і швидкості, а й вміння оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди, прийтися правильне рішення в екстремальній ситуації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас