Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Великдень та поминальні дні у Білій Церкві в умовах воєнного стану: прийнято рішення про організацію та обмеження
Великдень та поминальні дні у Білій Церкві в умовах воєнного стану: прийнято рішення про організацію та обмеження
П’ятниця 22 Квітня, 2022

У неділю, 24 квітня, українці відзначатимуть Великдень, або Світле Христове Воскресіння, в умовах воєнного стану.

Вірянам заради збереження життя настійливо рекомендують утриматись від відвідин церков та стежити за богослужінням онлайн, адже армія рф не припиняє завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури по всій території України.

21 квітня у білій церкві відбулося засідання виконавчого комітету, під час засідання члени виконавчого комітету розглянули та ухвалили рішення Про організацію та проведення Великодніх свят і поминальних днів на території Білоцерківської міської територіальної громади за умови воєнного стану.

З метою захисту життя та здоров’я населення, забезпечення державної та громадської безпеки і порядку даним рішенням визначено, що проведення служінь на Великдень 23-24 квітня буде відбуватися із дотриманням умов комендантської години на території Київської області. 

Духовні конфесії релігійних організації просять за можливості, проводити  служіння «онлайн». Крім того, рішенням визначено певні обмеження щодо відвідування кладовищ на поминальні дні. 

На території Білоцерквівської міської територіальної громади будуть закриті такі кладовища:

  • с. Шкарівка (Меморіальний комплекс – кладовище), кладовище буде закрите на в’їзд та вхід 25 квітня;
  • с. Володимирівка, кладовище буде закрите на в’їзд та вхід 26 квітня;
  • Кладовища “Сухий Яр”, “Нове Київське №1”, “Нове Київське №2, “3”, “Старе Зарічанське”, “Нове Зарічанське”, “Старе Київське” на теритоії Білої Церкви. Кладовища на території сіл Сидори, Дрозди, Мазепинці, Глушки, Храпачі, Скребиші, Піщана, Гайок, Вільна Тарасівка, с-ще Терезине, села Пилипча, Городище, Глибочка, Томилівка будуть закриті на в’їзд та вхід для відвідування у дні: 30 квітня по 3 травня.
  • закриті кладовища такоє будуть на території с. Тетянівка, с. Шкарівка (діюче) на в’їзд та вхід для відвідування у дні 8 травня.

Також буде заборонено стихійну торгівлю будь-якими товарами ритуальної приналежності.

Відвідування кладовищ на території Білоцерківської міської територіальної громади для спомину померлих здійснюватиметься після закінчення дії обмежувальних заходів.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors