Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Велосипедистка з Білої Церкви стала срібною призеркою Гран-прі в Туреччині (фото)
Велосипедистка з Білої Церкви стала срібною призеркою Гран-прі в Туреччині (фото)
Неділя 6 Вересня, 2020

Національна збірна України з велоспорту на шосе на Турецькому блоці перегонів Coppadocia Grand Prix в категорії 1.2 займає дві позиції подіуму. А троє спортсменок потрапляють в 10-ку найкращих на турнірі.

Про це повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

1 місце –  Валерія Кононенко (МСМКУ)
2 місце – Ольга Кулинич (МСМКУ)
9 місце – Марина Іванюк (МСМКУ)

Розклад перегонів: 3, 4, 5, 6,14,15 вересня.

Нагадаємо, що українки наразі перебувать на тренуваннях у високогір’ї Туреччини. Понад 2000 м в горах, 16 днів – дівчата одночасно братимуть участь в шести перегонах UCI та здобуватимуть для команди Ciclotel UCI-очки. Тренування стануть підготовкою до чемпіонату світу-2020. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі місце й час проведення змагань узгоджуються, але це точно буде чемпіонат в горах.