Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > В Україні відзначають День морської піхоти
В Україні відзначають День морської піхоти
Понеділок 23 Травня, 2022

23 травня в Україні відзначають День морської піхоти – професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України. Командувач Сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав морських піхотинців з Днем морської піхоти у Facebook.

“Штормові берети з доблестю і честю пройшли випробування на міцність у районах проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. З початком повномасштабного вторгнення морські піхотинці одними з перших зустрічали ворожі колони та ціною власних життів зупиняли їх просування в глиб країни. Честь і слава їм за це та низький уклін від усього українського народу”, – написав Наєв.

Командувач сил оборони наголосив, що зараз морські піхотинці захищають не тільки нашу країну, а й весь світ від свавілля міжнародного тероризму.

Морські піхотинці змушують хвилюватися не тільки Чорне море, а й кожного ворога, що ступає на Українську землю. Йдеться у привітанні з нагоди Дня морської піхоти Державної прикордонної служби у Telegram.

“Вони змушують хвилюватися не тільки Чорне море, а й кожного орка, що ступає на Українську землю. “Вірні завжди” – доводять справами, а не лише словами”, – підкреслили у ДПСУ.

Нагадаємо, 36-та бригади морпіхів захищала Маріуполь і “Азовсталь” поряд із батальйоном “Азов”, прикордонниками, нацгвардійцями та поліцією.Нагадаємо, 36-та бригади морпіхів захищала Маріуполь і “Азовсталь” поряд із батальйоном “Азов”, прикордонниками, нацгвардійцями та поліцією.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors